اخبار

برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه " اینک آخر الزمان" در دانشگاه ولایت

برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه " اینک آخر الزمان" در دانشگاه ولایت گالری

مراسم افتتاحیه نمایشگاه" اینک آخر الزمان" به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی با هدف" آشنایی جامعه دانشگاهی دانشگاه ولایت به خصوص دانشجویان" با ‌وضعیت گذشته و کنونی جبهه مقاومت با حضور حجت الاسلام و المسلمین بزمانی، امام جمعه محترم شهرستان ایرانشهر، سرهنگ بامری، جانشین سپاه شهرستان، سرهنگ سنچولی، فرمانده حوزه مقا‌ومت بسیج امام خمینی (ره) حوزه ادارات، احمد زاده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، دکتر نجفی آشتیانی، رئیس دانشگاه ولایت، حجت الاسلام و المسلمین محمدی نور، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونان، مدیران، اعضای هیئت علمی، یاوران علمی و دانشجویان، دوشنبه، ۲۰ آذر ماه ۱۴۰۲، در محل خیابان فرهنگ روبه روی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.

ادامه مطلب
برگزاری مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو در دانشگاه ولایت

برگزاری مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو در دانشگاه ولایت گالری

مراسم با شکوه گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و با حضور دکتر نجفی آشتیانی رئیس دانشگاه ولایت، حجت الاسلام و المسلمین محمدی نور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت، معاونان، مدیران، استادان و اعضای هیئت علمی، کارکنان و نیز حضور پرشور دانشجویان، شامگاه چهارشنبه، ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۲، در سالن همایش مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.

ادامه مطلب
برگزاری جشن معارفه دانشجویان نو ورود دانشگاه ولایت

برگزاری جشن معارفه دانشجویان نو ورود دانشگاه ولایت گالری

آیین معارفه دانشجویان نو ورود به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی با حضور دکتر نجفی آشتیانی رئیس دانشگاه ولایت، حجت الاسلام و المسلمین محمدی نور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونان، مسئول حراست، مدیران، اعضای هیات علمی و یاوران علمی و همچنین حضور پرشور دانشجویان سه شنبه شب، نهم آبان ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش های مجتمع فرهنگی فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه ولایت برگزار شد.

ادامه مطلب
مراسم جشن فارغ التحصیلی ورودی ۹۸

مراسم جشن فارغ التحصیلی ورودی ۹۸ گالری

مراسم جشن با شکوه دانش آموختگی دانشجویان ورودی ۹۸، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی با حضور دکتر نجفی آشتیانی، رئیس دانشگاه ولایت، حجت الاسلام و المسلمین محمدی نور، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونین، مدیران، اساتید و اعضای هیات علمی، کارکنان و حضور پرشور دانشجویان، شنبه شب، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، در مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
افتتاحیه نمایشگاه فرهنگی تجاری ایران
نمایشگاه فرهنگی تجاری ایران

افتتاحیه نمایشگاه فرهنگی تجاری ایران گالری

نمایشگاه فرهنگی- تجاری ایران ، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی، با هدف معرفی ظرفیت فرهنگی استان های کشور و ایجاد روحیه کار آفرینی در دانشجویان با حضور مولوی کریم زایی، امام جمعه معزز شهرستان ایرانشهر در امور اهل سنت، حجت الاسلام و المسلمین محمدی نور، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونان دانشگاه، مدیران، اساتید و اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و همچنین تعدادی از مدیران و مسئولان شهرستان، صبح روز یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲، در دانشگاه ولایت ایرانشهر افتتاح شد و به مدت دو هفته از ساعت ۸ الی ۲۰ برای بازدید عموم دانشگاهیان دانشگاه ولایت دایر است.

ادامه مطلب
افتتاح نمایشگاه انسان انقلاب اسلامی یادواره سپهبد حاج قاسم سلیمانی

افتتاح نمایشگاه انسان انقلاب اسلامی یادواره سپهبد حاج قاسم سلیمانی گالری

نمایشگاه انسان انقلاب اسلامی یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه معزز شهرستان ایرانشهر، دکتر علی شعبانی، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، دکتر نجفی آشتیانی رئیس دانشگاه ولایت، حجت الاسلام و المسلمین محمدی نور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت، فرماندهان نظامی، مسئولان و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان، و همچنین معاونین، اساتید، اعضای هیات علمی، مدیران و کارکنان دانشگاه ولایت به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی صبح روز سه شنبه ۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در این دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
آیین رونمایی از نشریه رودرآتک

آیین رونمایی از نشریه رودرآتک

آیین رونمایی از نخستین شماره مجله زبان “ بلوچی” با نام” رودرآتک” با حضور دکتر حامد نجفی آشتیانی رئیس دانشگاه ولایت، معاونین، مدیران، کارکنان و دانشجویان به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی صبح دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد گفتنی است، در حاشیه برگزاری این مراسم، از زحمات دکتر موسی محمودزهی، دانشیار گروه تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی، به خاطر اهدای صد جلد کتاب به کتابخانه تخصصی معاونت فرهنگی و اجتماعی و همکاری در آموزش نگارش زبان بلوچی استاندارد به دانشجویان عضو هیات تحریریه مجله، با اهدای لوح تقدیر تشکر و قدردانی شد

ادامه مطلب
برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو

برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو گالری

به پاس تقدیر از مقام والای دانشجو و پاس داشت شکوه و سربلندی جوانان آینده ساز کشور، مراسم تکریم روز دانشجو در روز سه شنبه ۱۵ آذر ساعت ۲۰ الی ۲۲ در سالن آمفی تئاتر دانشگاه ولایت برگزار گردید.

ادامه مطلب
جشنواره غذای سالم دانشجویی

جشنواره غذای سالم دانشجویی گالری

با توجه به اهمیت رعایت اصول تغذیه سالم خانواده ها و لزوم اصلاح عادات و الگوهای نامطلوب غذایی در زمینه ارتقای سلامت،بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت جشنواره غذای سالم را با مشارکت دانشجویان برگزار نمود.

ادامه مطلب
فراخوان عضویت در کانون ها
فراخوان عضو گیری کانون های فرهنگی دانشگاه ولایت

فراخوان عضویت در کانون ها

دانشجویان علاقه مند به عضویت در کانون های فرهنگی دانشگاه ولایت می توانند فرم عضویت را در سایت دانشگاه تکمیل نمایند.

ادامه مطلب
آیین رونمایی از پوستر نهمین سوگواره ملی شعر ۷۲ خط اشک ویژه دانشگاهیان سراسر کشور در جوار مطهر مزار شهدای گمنام دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.
برگزاری آیین رونمایی از پوستر نهمین سوگواره ملی شعر ۷۲ خط اشک ویژه دانشگاهیان سراسر کشور در دانشگاه ولایت

آیین رونمایی از پوستر نهمین سوگواره ملی شعر ۷۲ خط اشک ویژه دانشگاهیان سراسر کشور در جوار مطهر مزار شهدای گمنام دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد. گالری

ادامه مطلب
استقبال و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در دانشگاه ولایت

استقبال و پذیرایی از زائران اربعین حسینی در دانشگاه ولایت گالری

با شروع ایام پیاده روی اربعین و در راستای خدمات رسانی به زائران کشور همسایه که از طریق منطقه بلوچستان ایران عازم این سفر معنوی بودند با همکاری نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه اقدام به برپایی موکب احباب الرضاء در دانشگاه گردید تا زائران گرامی حضرت سید الشهدا پذیرایی و اسکان موقت داده شوند.لازم به ذکر است این موکب با پشتیبانی سپاه ایرانشهر و خیرین شهرستان و همچنین اساتید و کارمندان خدوم دانشگاه فعالیت و خدمت رسانی نمود.

ادامه مطلب
فراخوان مسابقه عکس، دلنوشته وخاطره به مناسبت اربعین حسینی
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت برگزار می کند.

فراخوان مسابقه عکس، دلنوشته وخاطره به مناسبت اربعین حسینی

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی مسابقه دل نوشته در قالب؛ شعر، عکس و خاطره نویسی زائران در سال های گذشته را برگزار می‌کند. علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب فایلpdf با ذکر مشخصات و شماره تماس خود از طریق شماره واتساپ۰۹۰۳۴۳۰۸۷۷۰ به این معاونت ارسال نمایند. مهلت ارسال تا۱۵مهر۱۴۰۰ به آثار برتر هدایایی به رسم قدردانی اهداء خواهد شد. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت

ادامه مطلب
برگزاری کارگاه گفتمان دینی با موضوع نماز های واجب در دانشگاه ولایت
در دانشگاه ولایت برگزار شد.

برگزاری کارگاه گفتمان دینی با موضوع نماز های واجب در دانشگاه ولایت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت دکتر امرایی مدیر فرهنگی دانشگاه ولایت در این خصوص گفت : این کارگاه و گفتمان با هدف ترویج فرهنگ دینی و معنوی و همچنین اهمیت نماز با تدریس حجت الا سلام و المسلمین سید محمد حسن موسوی فخر عضو هیات علمی گروه معارف دانشگاه ولایت و به صورت وبینار برگزار گردید . وی افزود : در این کارگاه که در محل سالن کنفرانس دانشگاه ولایت برگزار شد، در خصوص نمازهای واجب و انواع آن و نیز اوقات آنها و همچنین نمازهای یومیه ، واجبات نماز ، مستحبات نماز ، نمازهای مسافر و نماز قضا بحث و گفتگو شد و در پایان به پرسش های اعضای حاضر در گفتمان پاسخ داده شد .

ادامه مطلب
مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین دکتر بامری به عنوان رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان
در دانشگاه ولایت برگزار شد.

مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین دکتر بامری به عنوان رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان گالری

با حضور جمعی از دانشگاهیان و میهمانان کشوری مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین دکتر بامری به عنوان رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت این مراسم با حضور دکتر رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام بی نیاز جانشین نماینده ولی فقیه در استان، روسای دانشگاه ها و مسئولان دفاتر نهاد استان و جمعی از معتمدین واساتید در تالارامام رضا (ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد. در این مراسم از خدمات سه ساله حجت الاسلام و المسلمین صادقی تقدیر و حجت الاسلام و المسلمین دکتر بامری به عنوان مسئول دفاتر نهاد در دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان معرفی گردید.

ادامه مطلب
برگزاری کرسی آزاد اندیشی با عنوان سیر تاریخی فرق و مذاهب اسلامی و امکان های پیش روی وحدت بخشی
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت برگزار می کند.

برگزاری کرسی آزاد اندیشی با عنوان سیر تاریخی فرق و مذاهب اسلامی و امکان های پیش روی وحدت بخشی گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت دکتر امرائی مدیر محترم فرهنگی دانشگاه ولایت در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه گفت : این جلسه به همت معاونت فرهنگی دانشگاه و با هدف شناخت هر چه بهتر و بیشتر مراحل شکل گیری و سیر تاریخی مذاهب و فرق مختلف اسلامی و همچنین امکان های پیش رو در زمینه وحدت بخشی ، با سخنرانی دکتر عبدالله صفرزایی و همچنین با حضور حجت الاسلام و المسلمین مولایی از اساتید حوزه و دانشگاه و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه برگزار شد . وی اظهار داشت: برگزاری چنین نشست هایی از وظایف ذاتی یک دانشگاه است که می تواند در شرایط فعلی، زمینه رشد و پویایی بیشتر را در دانشگاهها در جهت پرورش اندیشه خلاق و آکادمیک فراهم کند . وی در ادامه در خصوص اهمیت برگزاری این گونه کرسی های آزاد اندیشی اظهار داشت : بی‌‌شک‌ لزوم وحدت امت اسلامی در مقابل لیبراالیسم غربی ، از موضوعات مورد بررسی در این کرسی بود که در محل سالن ویدئو کنفرانس دانشگاه ولایت برگزار شد

ادامه مطلب
کارگاه وجدان کاری و انضباط اجتماعی با حضور کارکنان دانشگاه ولایت برگزار شد
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ولایت برگزار می کند.

کارگاه وجدان کاری و انضباط اجتماعی با حضور کارکنان دانشگاه ولایت برگزار شد گالری

این کارگاه با هدف ایجاد گفتمان فرهنگی و اجتماعی با عنوان وجدان کاری و انضباط اجتماعی و همچنین ایجاد روحیه مسئولیت پذیری در محیط کار و اداره برای کارکنان ، در محل سالن مجتمع فرهنگی شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با حضور کارکنان دانشگاه برگزار شد. در ادامه این کارگاه دکتر موسی محمود زهی استاد و مدرس این کارگاه به بیان و تشریح نقش وجدان کاری و انضباط اجتماعی در محیط کار اقدام کرد و افزود : وجدان کاری عاملی است که باعث ایجاد نظم در کار و حس انجام وظیفه در افراد می‌شود. وی افزود : توجه به مفهوم وجدان کاری در سازمانها، توجه به اخلاق و روابط انسانی است چرا که اخلاق تعهد ایجاد می‌کند و باعث می‌شود افراد نسبت به وظایف و رفتار شغلی خود به بهترین شکل و بدون وجود عامل کنترل خارجی حساس باشند. وی همچنین اظهار داشت : وجود وجدان کاری در یک سازمان باعث افزایش سطح بهره‌وری، و محقق شدن توسعه پایدار و همچنین تحول فرهنگی انسان، ثبات مدیریت ونظم اقتصادی می‌گردد و لازم است کارکنان با رعایت این اصل و مهم در محل کار خود حاضر شوند .

ادامه مطلب
جلسه کرسی آزاد اندیشی با محوریت نقش هنر در تعادل جامعه و اوقات فراغت و مدیریت زندگی

جلسه کرسی آزاد اندیشی با محوریت نقش هنر در تعادل جامعه و اوقات فراغت و مدیریت زندگی گالری

با توجه به اهمیت کرسی های آزاد اندیشی در ایجاد انگیزش روحی و تفکر خلاق و آکادمیک در دانشگاه و همچنین تاکید رهبر فرزانه انقلاب بر برگزاری کرسی آزاد اندیشی و نظریه پردازی در دانشگاه ها و همچنین تاکید معظم له به این موضوع که دانشگاهیان باید ذهن خلاق داشته باشند و از اندوخته هایشان استفاده کنند،کرسی آزاد اندیشی با دو موضوع و در محوریت نقش هنر در تعادل جامعه و همچنین اوقات فراغت و مدیریت زندگی ، به مدت زمان دو روز و در روزهای بیست و دوم و بیست و سوم مهر ماه ، ویژه اساتید دانشگاه با حضور مهمان ویژه حجت الا سلام و المسلمین دکتر مقصود مولایی استاد حوزه و دانشگاه ، در محل سالن کنفرانس مجتمع شهید حاج قاسم سلیمانی دانشگاه ولایت برگزار شد

ادامه مطلب
مراسم معنوی حلیم پزان
در دانشگاه ولایت برگزار شد.

مراسم معنوی حلیم پزان گالری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت ، همزمان با ایام رحلت رسول گرامی اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا (ع) ، بنا به رسم هر ساله ، مراسم معنوی حلیم پزان با نظارت مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر، با رعایت کامل دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی،با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، و برخی از مسئولین شهرستان و همچنین ریاست محترم دانشگاه ، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و با حضور کارکنان دانشگاه ولایت و خانواده های محترم آنها در محل دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد .

ادامه مطلب